Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oświadczam, że w dniu 18 lutego 2013 r. skieruję do Prokuratury Rejonowej w Kraśniku zawiadomienie o popełnieniu przestepstwa z art. 212 par. 2 kk z wnioskiem o ustalenie personaliów "JURKA" w trybie art. 218 k.p.k. Ireneusz Jach - radca prawny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I. Jach napisał:
Oświadczam, że w dniu 18 lutego 2013 r. skieruję do Prokuratury Rejonowej w Kraśniku zawiadomienie o popełnieniu przestepstwa z art. 212 par. 2 kk z wnioskiem o ustalenie personaliów "JURKA" w trybie art. 218 k.p.k. Ireneusz Jach - radca prawny.
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi . A tak na marginesie to dlaczego już Pan nie jest sędzią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy strażnik powinien być komendantem, wówczas wszyscy byliby zadowoleni, grzejąc stołki tylnymi częściami ciał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I. Jach napisał:
Oświadczam, że w dniu 18 lutego 2013 r. skieruję do Prokuratury Rejonowej w Kraśniku zawiadomienie o popełnieniu przestepstwa z art. 212 par. 2 kk z wnioskiem o ustalenie personaliów "JURKA" w trybie art. 218 k.p.k. Ireneusz Jach - radca prawny.
To co Pan robi to zastraszanie i to właśnie zasługuje na skierowanie do sądu, ale znany jest Pan z tego że mocny w gębie to Pan jest, troszkę gorzej ze skutecznością, metody które Pan uprawia nazywa się potocznie "stalinowskimi". Wracając do "JURKA" proszę się nie bać nie ma podstaw do oskarżenia, raczej pan powinien czuć się zastraszany i może Pan zgłosić sprawę do prokuratora (serdecznie zachęcam niech ten zły człowiek w końcu dostanie to na co zasługuje)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętliwy napisał:
A co ma do tego SOLIDARNOŚĆ i katolicy {pisane przez pier...}. Ludzie solidarności zostali oszukani przez różnych doradców i ekspertów a ci z katolicyzmem mięli niewiele wspólnego.I ci dobrodzieje urządzili nam III RP , w której przyszło nam żyć. Użyj rozumu nie pleć głupstw , a socjalizm sowiecki zbankrutował bo dobrowolnie władzy nie oddał.
jeżeli zostali oszukani to dlaczego nie walczą dalej, tak jak w latach 80, bo, co sami już mają dobrze, widać po wojażach zagranicznych b. przywódcy z lat 80, (blog), a on do tej pory w klapie nosi przypięty wizerunek Matki Bożej i to chyba jest katolik, który miał dobrych doradców i ekspertów bo mając 8 dzieci stać go na wszystko, gdzie ja gdybym miał 8 dzieci to z głodu przyszłoby nam zamieszkać na ul. cmentarnej , i jak sowiecki zbankrutowali to solidarność z lat 80 nie powinna bankrutować tylko walczyć jeżeli ludziom źle się dzieje, a niestety bardzo źle się dzieje, bo nawet tutaj praca jest załatwiana po znajomości a tak nie powinno być. Jestem za, solidarność winno się rozliczyć z tego jak doprowadziła kraj do upadku, gdzie praktycznie wszystko zostało rozgrabione.jak się nie umie robić tak jak solidarność z lat 80 to się nie zaczyna, chyba proste ja ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jurek pan się nie boi cały Kraśnik za panem stoi. Z oskarżenia publicznego to nie pójdzie spoko, a z powództwem cywilnym to szansa na sukces żadna. Ale za to pomożemy Jurkowi, a jazda będzie większa niż w przypadku byłego posła, u którego stwierdzono brak owłosienia na znaczej części skóry głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław napisał:
Taka paranoja to tylko za rządów Włodarczyka. Niecałe dwa lata pseudorządów i już takie jaja ! Jak można zwalniać kogoś komu się rodzi piąte dziecko? To jest bezduszne. Zakłamani katolicy ! WSTYD ! [/quote] [quote name='Jarosław' timestamp='1360861845' post='734145'] Taka paranoja to tylko za rządów Włodarczyka. Niecałe dwa lata pseudorządów i już takie jaja ! Jak można zwalniać kogoś komu się rodzi piąte dziecko? To jest bezduszne. Zakłamani katolicy ! WSTYD !
JUDE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I. Jach napisał:
Oświadczam, że w dniu 18 lutego 2013 r. skieruję do Prokuratury Rejonowej w Kraśniku zawiadomienie o popełnieniu przestepstwa z art. 212 par. 2 kk z wnioskiem o ustalenie personaliów "JURKA" w trybie art. 218 k.p.k. Ireneusz Jach - radca prawny. [/quote] [quote name='I. Jach' timestamp='1360922729' post='734439'] Oświadczam, że w dniu 18 lutego 2013 r. skieruję do Prokuratury Rejonowej w Kraśniku zawiadomienie o popełnieniu przestepstwa z art. 212 par. 2 kk z wnioskiem o ustalenie personaliów "JURKA" w trybie art. 218 k.p.k. Ireneusz Jach - radca prawny.
Pierdu,Pierdu,bu,ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia Dred napisał:
Panie Jurek pan się nie boi cały Kraśnik za panem stoi. Z oskarżenia publicznego to nie pójdzie spoko, a z powództwem cywilnym to szansa na sukces żadna. Ale za to pomożemy Jurkowi, a jazda będzie większa niż w przypadku byłego posła, u którego stwierdzono brak owłosienia na znaczej części skóry głowy.
Jasne że cały Kraśnik. Tyle że anonimowo:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
Z Yacha prawnik jak z koziej du.y organy ! Że też taki patałach był sędzią.
A kto to jest Yach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jurku. Kraśnik się na Pana wypnie. Tam tacy ludzie miezkają. Ale mnie Pan moze powołac na świadka do prokuratury. Mogę zeznawac na okoliczność, że pan jach jest prawnikiem niczym z kosiej dupy trąba. Chętnie zeznam, bo i tak mam sprawę do załatwienia w prokuraturze w Kraśniku. To się przejadę. I pozdrawiam serdecznie. Pana Jacha również. Mój adres do wezwania ustali pan bez problemu. Artur Mezglewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O poziomie radców prawnych reprezentujących kraśnicki magistrat doskonale świadczą poprzegrywane przez Kraśnik w sądach pracy procesy za niewłaściwe zwolnienia ludzi, którzy z różnych powodów nie odpowiadali obecnej władzy. Przypomną tylko, że chodzi tu o: Piotra Michalskiego, Jacka Michalczyka, Ewę Opokę, Piotra Różyńskiego. Panie burmistrzu, należałoby teraz podsumować koszty jakie z tego powodu poniesie miasto=mieszkańcy i "pochwalić" się tym na najbliższej sesji rady Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tych małych miastach jest jakas dziwna mentalność, że jak juz dostałem jakąś pracę to przyklejam sie do stołka i będe siedział dożywotnio czy mnie chcą czy nie, żadnych zmian , zadnych nowych wyzwań bo i tak nie dam rady - ludzie, człowiek zmienia pracę kilkakrotnie w ciągu swojego życia, trzeba po prostu się przystosować do rzeczywistości a nie wiecznie biadolić i beczeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I. Jach napisał:
Oświadczam, że w dniu 18 lutego 2013 r. skieruję do Prokuratury Rejonowej w Kraśniku zawiadomienie o popełnieniu przestepstwa z art. 212 par. 2 kk z wnioskiem o ustalenie personaliów "JURKA" w trybie art. 218 k.p.k. Ireneusz Jach - radca prawny. [/quote] [quote name='I. Jach' timestamp='1360922729' post='734439'] Oświadczam, że w dniu 18 lutego 2013 r. skieruję do Prokuratury Rejonowej w Kraśniku zawiadomienie o popełnieniu przestepstwa z art. 212 par. 2 kk z wnioskiem o ustalenie personaliów "JURKA" w trybie art. 218 k.p.k. Ireneusz Jach - radca prawny.
Panie radco! Prawdziwa cnota krytyki się nie boi. Może łyknąć trzeba byłoby sobie na rozluźnienie, a nie wolność słowa na forach tępić? fe! Nieładnie Cóż, każdego z nas przeszłość w najmniej spodziewanym momencie dopada, a ludzie pamiętliwi i swoich krzywd nie zapominają tak łatwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylisz człowieku wolność słowa i krytykę z chamstwem i tchórzliwym anonimowym obszczekiwaniem które NALEŻY tępić. Ci obszczekujący są zazwyczaj bardzo uniżeni , grzeczni i przytakujący i bardzo mało "odważni" jak tylko ich się ujawni z imienia i nazwiska. Aż prawie ich żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kleryk napisał:
Mylisz człowieku wolność słowa i krytykę z chamstwem i tchórzliwym anonimowym obszczekiwaniem które NALEŻY tępić. Ci obszczekujący są zazwyczaj bardzo uniżeni , grzeczni i przytakujący i bardzo mało "odważni" jak tylko ich się ujawni z imienia i nazwiska. Aż prawie ich żal... [/quote] [quote name='kleryk' timestamp='1361213161' post='735609'] Mylisz człowieku wolność słowa i krytykę z chamstwem i tchórzliwym anonimowym obszczekiwaniem które NALEŻY tępić. Ci obszczekujący są zazwyczaj bardzo uniżeni , grzeczni i przytakujący i bardzo mało "odważni" jak tylko ich się ujawni z imienia i nazwiska. Aż prawie ich żal...
Nic z niczym nie mylę. Jakoś kiedy innych np. przeciwników politycznych Włodarczyka czy Stawiarskiego opluwano i oczerniano takich umoralnień nie wstawiałeś człowieku. Moralność często ma dwa oblicza. Twoje jest także schowane za nickiem. Ja osobiście mogę powiedzieć, że radca prawny Ireneusz Jach jest człowiekiem bez honoru i kłamcą, zaś Włodarczyk manipulantem. Obydwu panom sąd już przynajmniej raz nie dał wiary w ich zeznania, a ja je oceniam za kłamliwe, ordynarnie spreparowane i nastawione na niszczenie innego człowieka dla samej idei "prawa i sprawiedliwości". ADRES IP PANOWIE JACH I WŁODARCZYK MOGĄ SPOKOJNIE USTALIĆ U ADMINA. Chętnie spotkam się za swoją wypowiedź w sądzie. Ciekawe jaką interpretacje uzasadnienia prawomocnego wyroku sądu nada w tej sytuacji radca prawny Jach....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nic z niczym nie mylę. Jakoś kiedy innych np. przeciwników politycznych Włodarczyka czy Stawiarskiego opluwano i oczerniano takich umoralnień nie wstawiałeś człowieku. Moralność często ma dwa oblicza. Twoje jest także schowane za nickiem. Ja osobiście mogę powiedzieć, że radca prawny Ireneusz Jach jest człowiekiem bez honoru i kłamcą, zaś Włodarczyk manipulantem. Obydwu panom sąd już przynajmniej raz nie dał wiary w ich zeznania, a ja je oceniam za kłamliwe, ordynarnie spreparowane i nastawione na niszczenie innego człowieka dla samej idei "prawa i sprawiedliwości". ADRES IP PANOWIE JACH I WŁODARCZYK MOGĄ SPOKOJNIE USTALIĆ U ADMINA. Chętnie spotkam się za swoją wypowiedź w sądzie. Ciekawe jaką interpretacje uzasadnienia prawomocnego wyroku sądu nada w tej sytuacji radca prawny Jach....?
A czy ty przypadkiem nie spotykasz się już w sądzie? Bo taki rozgoryczony ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też gość napisał:
A czy ty przypadkiem nie spotykasz się już w sądzie? Bo taki rozgoryczony ...
Cieniutki ten wpis jak na pracownika urzędu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nic z niczym nie mylę. Jakoś kiedy innych np. przeciwników politycznych Włodarczyka czy Stawiarskiego opluwano i oczerniano takich umoralnień nie wstawiałeś człowieku. Moralność często ma dwa oblicza. Twoje jest także schowane za nickiem. Ja osobiście mogę powiedzieć, że radca prawny Ireneusz Jach jest człowiekiem bez honoru i kłamcą, zaś Włodarczyk manipulantem. Obydwu panom sąd już przynajmniej raz nie dał wiary w ich zeznania, a ja je oceniam za kłamliwe, ordynarnie spreparowane i nastawione na niszczenie innego człowieka dla samej idei "prawa i sprawiedliwości". ADRES IP PANOWIE JACH I WŁODARCZYK MOGĄ SPOKOJNIE USTALIĆ U ADMINA. Chętnie spotkam się za swoją wypowiedź w sądzie. Ciekawe jaką interpretacje uzasadnienia prawomocnego wyroku sądu nada w tej sytuacji radca prawny Jach....?
Orzeł przestań pisać na służbowych komputerach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewtajemniczonym tłumaczę skąd ta zawiść wypluwana na szkalowanego na tym forum mecenasa. Otóż ten mecenas reprezentuje miasto Kraśnik jako pokrzywdzonego w kolejnych procesach karnych przeciwko byłemu włodarzowi - skazanemu już Piotrowi Cz. i jego służącym. A więc drodzy forumowicze, Panowie którzy plują jadem nie chcą poczekać grzecznie do końca swoich procesów karnych, bo może się okazać, że również zostaną uznani za kryminalistów. Takie wypowiedzi świadczą tylko o ich frustracji i wielkim strachu. Rozumiem to, zwłaszcza, że w celi nie ma internetu. p.s. Pozdrawiam kolegów z seminarium Piotrka i Arcziego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...